FAQ

Często zadawane pytania

wirtualne spacery

Do uruchomiania naszych spacerów wystarczy dostęp do internetu i dowolna przeglądarka (np. Chrome, Safari, Firefox, Edge). Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych programów i wtyczek.

Obejrzeć nasze spacery może każda osoba, która otrzymała link do prezentacji.

Nie ma ograniczeń w kwestii udostępniania spaceru. Wystarczy umieścić link do spaceru w ogłoszeniach, na stronie internetowej, portalach społecznościowych lub wysłać link bezpośrednio by dowolna osoba mogła z niego skorzystać.

Aktualny koszt można sprawdzić w naszym cenniku lub kontaktując się bezpośrednio i otrzymać wycenę indywidualną przy większych zamówieniach.

Zazwyczaj wirtualny spacer jest gotowy w ciągu 24h, natomiast sama sesja fotograficzna w mieszkaniu zależy od jego wielkości, ale trwa zwykle do 30 min.

Subskrypcja spaceru to czasowy dostęp do niego. Do Ciebie należy decyzja jak długo będzie potrzebny.

Tak, w naszych spacerach widoczne są całe pomieszczenia od sufitu po podłogę.

Plan po mieszkaniu możemy wykonać dodatkowo, jednak prosimy o wcześniejsze powiadomienie.

Często zadawane pytania

zdjęcia 2D i pytania ogólne

Przygotowaniem mieszkania do sesji zajmuje się właściciel lub osoba opiekująca się mieszkaniem. My nie ustawiamy mebli, dekoracji lub innych elementów, jednak zwykle staramy się sugerować na miejscu co można na szybko poprawić, alby mieszkanie lepiej się prezentowało na zdjęciach.

Przede wszystkim warto posprzątać mieszkanie i pozbyć się wszelkich zbędnych, nieestetycznych (i jeśli to możliwe – osobistych) przedmiotów. Łóżka, sofy i kanapy powinny być pościelone, poduszki dekoracyjne ułożone, światła w pomieszczeniach zapalone, naczynia kuchenne pochowane, a deska klozetowa całkowicie opuszczona. Warto zadbać o kwiaty i drobne dekoracje na stołach, meblach czy ścianach.

Czas zdjęciowy zależny jest od liczby pomieszczeń, poziomu światła w mieszkaniu oraz rozkładu pomieszczeń. Zazwyczaj jednak trwa do 1h.

Tak, możemy go wykonać, jednak prosimy o wcześniejsze powiadomienie.

Działamy głównie w Kielcach i Łodzi. Możemy jednak w ramach możliwości dojechać do innych miast m. in. do Warszawy, Krakowa, Katowic, Lublina, Rzeszowa czy Radomia.