Cennik

wirtualnych spacerów

premiumoptymalnypodstawowy
czas realizacji do 12hczas realizacji do 18hczas realizacji do 24hCzas realizacji – Czas liczony jest od momentu wykonania sesji zdjęciowej w mieszkaniu, do chwili przesłania gotowej prezentacji drogą mailową.
bez ograniczeń liczby pomieszczeńbez ograniczeń liczby pomieszczeńbez ograniczeń liczby pomieszczeńLiczba pomieszczeń – Jest to liczba fotografowanych pomieszczeń przypadająca na jedno mieszkanie.
4 lata darmowego dostępu3 lata darmowego dostępu2 lata darmowego dostępuDarmowy dostęp – Darmowy dostęp do spaceru przez określoną liczbę lat. Istnieje możliwość przedłużenia dostępu w ramach subskrypcji na kolejne lata w cenie:
50 zł za 1 rok,
75 zł za 2 lata,
90 zł za 3 lata.

W przypadku gdy mieszkanie nie jest już użytkowane lub zostało sprzedane, istnieje możliwość wyłączenia prezentacji przed upływem terminu subskrypcji. Cały czas masz kontrolę nad dostępem do prezentacji.
15% zniżki na kolejny spacer10% zniżki na kolejny spacer5% zniżki na kolejny spacerZniżka na kolejny spacer – W przypadku kolejnego zamówienia obowiązuje zniżka na dowolny pakiet. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych.
zdjęcia full HDzdjęcia full HDzdjęcia full HDJakość zdjęć – Jest to jakość w jakiej wykonywane są zdjęcia sferyczne, z których składa się ostateczna prezentacja wirtualnego spaceru.
funkcje nawigacyjnefunkcje nawigacyjnefunkcje nawigacyjnePrzyciski nawigacyjne – Są to przyciski ułatwiające poruszanie się po prezentacji.
Podpisy pomieszczeń
– Widoczne są one na przyciskach nawigacyjnych oraz miniaturkach zdjęć.
Tryb pełnoekranowy
– Jest to możliwość odtworzenia prezentacji na pełnym ekranie urządzania.
Ekran powitalny
– Jest to ekran informujący o sposobie poruszania się po prezentacji.
Automatyczne obracanie
– Obraz powoli i automatycznie porusza się w prawą stronę, zwiększając wrażenia estetyczne prezentacji. Oglądający może cały czas manualnie obracać ekran w dowolnym kierunku.
urządzenia mobilneurządzenia mobilneurządzenia mobilneUrządzenia mobilne – Prezentacja automatycznie dopasowuje swoją wielkość do urządzeń mobilnych. Stale rosnąca liczba użytkowników smartfonów i tabletów nie będzie miała problemów z przeglądaniem wirtualnego spaceru z dowolnego miejsca i urządzenia.
bezpieczne szyfrowanie SSLbezpieczne szyfrowanie SSLbezpieczne szyfrowanie SSLSzyfrowanie SSL – Bezpieczne i certyfikowane połączenie dzięki protokółowi SSL. Połączenie jest zatem prywatne i zaszyfrowane, a tożsamość serwera jest stała.
szczegółowe informacje o mieszkaniuogólne informacje o mieszkaniuinformacje o mieszkaniuInformacje o mieszkaniu – Są to informacje o mieszkaniu oraz okolicy. Ogólny opis dotyczy lokalizacji (miasto, ulica), powierzchni, liczby pokoi, rodzaju zabudowy (np. apartamentowiec, kamienica, blok), liczby pięter oraz rodzaju ogrzewania. W opisie szczegółowym znajdą się dodatkowo informacje o sąsiedztwie nieruchomości, dostępie komunikacyjnym, udogodnieniach (np. winda, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, klimatyzacja), roku budowy nieruchomości oraz rodzaju użytych materiałów oraz dostępie do dodatkowych pomieszczań (np. komórka lokatorska, garaż, miejsce postojowe).
szczegółowy plan mieszkaniaogólny plan mieszkaniaplan mieszkaniaPlan mieszkania – Plan pozwala lepiej zorientować się w rozkładzie mieszkania oraz ułatwia poruszanie się po prezentacji. Plan ogólny uwzględnia podział mieszkania na poszczególne pomieszczania. W planie szczegółowym dodatkowo zaznaczone są meble oraz sprzęt RTV i AGD.
tryb dla gogli VRtryb dla gogli VRtryb dla gogli VRTryb dla gogli VR – Tryb ten pozwala oglądać prezentację w specjalnych goglach do wirtualnej rzeczywistości i w jednej chwili prawie przenieść się do danego mieszkania.
przyciski social mediaprzyciski social mediaprzyciski social mediaPrzyciski Social Media – Przyciski do udostępniania prezentacji w następujących mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+, Linkedin, Pinterest.
home staginghome staginghome stagingHome Staging do zdjęć – Jest to tymczasowe wykorzystanie drobnych akcesoriów do zwiększenia wizualnej atrakcyjności mieszkania podczas robienia zdjęć. Nie ma tutaj konieczności dokupywania własnych dekoracji.
punkty informacyjnepunkty informacyjnepunkty informacyjnePunkty informacyjne – Jest to możliwość naniesienia dodatkowych punktów informacyjnych, zawierających opisy, wyjaśnienia lub zdjęcia.
tryb pomiarutryb pomiarutryb pomiaruTryb pomiaru – Tryb, który pozwala wykonywać pomiary w pomieszczeniach. Można od razu sprawdzić, czy dane pomieszczenie jest odpowiedniej wielkości.
kody do osadzeniakody do osadzeniakody do osadzeniaKody do osadzenia – Specjalnie kody ułatwiające osadzenie prezentacji i integrację z dowolną stroną internetową. Pozwalają one w bardzo prosty sposób umieścić prezentację bezpośrednio na własnej stronie internetowej.
Kod QR
– Link do prezentacji w formacie QR kodu.
oferta w PDFoferta w PDFoferta w PDFOferta w PDF – Oferta w pliku PDF zawiera graficzny link, który przekierowuje do prezentacji nieruchomości.
400 zł brutto300 zł brutto200 zł bruttoCena (brutto) – Jest to cena całkowita za wykonanie wirtualnego spaceru jednego mieszkania. Jest ona stała i niezależna od liczby wykonanych zdjęć sferycznych.
Podane ceny dotyczą mieszkań zlokalizowanych w Kielcach i Łodzi.
Dla Krakowa i Warszawy oferowany jest Pakiet Premium za 550 zł oraz Optymalny za 400 zł.

aktualne
promocje

Pakiet „Tani Start” za 150 zł

Specjalna oferta dla Łodzi

Promocja dla mieszkańców Łodzi. Wirtualny spacer po mieszkaniu za jedyne 150 zł brutto, w promocyjnym pakiecie „Tani Start”. W ramach pakietu oferujemy: czas realizacji do 24h, maksymalnie 5 pomieszczeń w mieszkaniu, darmowy dostęp przez rok, zdjęcia full HD, funkcje nawigacyjne, urządzenia mobilne oraz bezpieczne szyfrowanie SSL.

Współpraca długoterminowa

oferta dla inwestorów i firm

Jesteśmy otwarci na długoterminową współpracę z inwestorami posiadającymi mieszkania na wynajem lub sprzedaż oraz z biurami i agencjami nieruchomości. Możemy zaproponować również indywidualną ofertę w przypadku większej liczby zleceń, w zależności od potrzeb i preferencji.

Inwestowanie w nieruchomości

oferta dla klientów indywidualnych

W przypadku współpracy w zakresie inwestowania w nieruchomości prosimy o kontakt. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, w zależności od wielkości, etapu i stopnia zaawansowania realizowanej inwestycji.

Działamy w kielcach,
krakowie i łodzi

Masz nieruchomości w innym mieście? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę specjalną!

+48 505 209 002
biuro@lonyks.pl

ul. Topolowa 16
25-537 Kielce