Inwestuj w mieszkania w prosty i bezpieczny sposób

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie inwestycji w mieszkania. Pomożemy Ci opracować strategię inwestycyjną, wybrać odpowiednią nieruchomość, właściwie ją wyposażyć i zaprezentować, a nawet potem zarządzać. Razem z nami przejdziesz cały proces sprawnie i pewnie. Zabezpiecz swoją przyszłość w najlepszy sposób.

Przenieś swoją nieruchomość w przyszłość!
Pokaż ją całemu światu w technologii wirtualnej rzeczywistości.

zobacz

nasze usługi

oferujemy wsparcie na każdym etapie inwestycji

strategia inwestycyjna
poszukiwanie nieruchomości
remont i aranżacja
prezentacja mieszkania
wybór najemcy
zarządzanie najmem

strategia inwestycyjna

Pomożemy Ci wyznaczyć cele inwestycyjne odpowiadające Twoim preferencją i możliwością. Dzięki nam dowiesz się gdzie i w co warto inwestować oraz na co zwracać uwagę, a czego się wystrzegać.

poszukiwanie nieruchomości

Zgodnie z przyjętą strategią poszukujemy dla Ciebie odpowiedniej nieruchomości. Prezentowane przez nas nieruchomości spełniają stawiane kryteria, ale ostateczną decyzję podejmiesz Ty.

remont i aranżacja

Pomagamy w wyborze ekipy remontowej, a następnie koordynujemy ich pracę. Dobieramy odpowiednie materiały wykończeniowe. Aranżujemy wnętrza w nowoczesnym stylu i wyposażamy w meble, sprzęty i armatury.

prezentacja mieszkania

Kiedy mieszkanie jest gotowe do wynajmu, przygotowujemy profesjonalną sesję zdjęciową z wykorzystaniem technik home stagingowych. Tworzymy rzut i wirtualny spacer po nieruchomości. Opracowujemy ciekawą treść ogłoszenia na portale ogłoszeniowe.

wybór najemcy

Zajmujemy się publikowaniem ogłoszeń na portalach internetowych oraz znajdowaniem odpowiedniego najemcy. Doprowadzamy do podpisania umowy najmu, która jasno określa prawa i obowiązki najemcy i właściciela nieruchomości.

zarządzanie najmem

Opiekujemy się nieruchomością podczas etapu eksploatacji. Monitorujemy płatności i regulujemy opłaty eksploatacyjne, obsługujemy lokatorów i kontrolujemy stan mieszkania. W przypadku wystąpienia awarii szybko reagujemy i rozwiązujemy problem.

Specjalizujemy się w inwestycjach w nieruchomości mieszkaniowe. Nasze doświadczenie pozwala na przeprowadzenie całego procesu w sposób bezpieczny i sprawny. Jesteśmy w stanie włączyć się do inwestycji w dowolnym momencie, jak również możesz skorzystać z naszej pomocy tylko w wybranym przez siebie zakresie.

nasze wsparcie to gwarancja bezpiecznej inwestycji

+48 505 209 002
biuro@lonyks.pl

ul. Topolowa 16
25-537 Kielce